מי אנחנו
"גרפוס" הינה רשת מובילה למכשירי כתיבה, ציוד משרדי, מוצרי אומנות ופנאי. הרשת מונה 10 סניפים הממוקמים בקניונים ובמרכזי בילוי מובילים בירושלים, מודיעין, יבנה, ראשון לציון, ת"א ובשרון.חנות "גרפוס" הראשונה במרכז ירושלים נוסדה בשנת 1952. משפחת קרמר רכשה את החנות בשנת 1983 תוך שמירה על ייחודה ואופייה הראשוני והחלה בפיתוח רשתי. 
כיום ברשת "גרפוס" מועסקים כ- 60 עובדים והחברה מובילה את תחום האומנות, התחביב והיצירה .

מה אנחנו מוכרים?

תמהיל המוצרים כולל - מכשירי כתיבה, צרכי משרד, מוצרי אומנות ויצירה, מוצרי מדיה שונים ומתנות לכל הגילאים. בחנויות אנו שמים דגש מיוחד על קו מוצרי אומנות יצירה ופנאי ומקפידים להציע קו מוצרים איכותי, במחיר הוגן ללקוח. 

עולם היצירה של גרפוס

במסגרת הפעילויות של תחביב ויצירה אנו מפיקים סרטוני הדרכה ומדריכים מצולמים ליצירה של בובות, חותמות, קישוטים, מוצרים והפתעות. בסרטוני היצירה תוכלו לפגוש את רחלי שתלמד אתכם ליצור ולהכין בעצמכם תוצרים מדהימים.

מיהם לקוחותינו?

קהל לקוחותינו מגוון ביותר ומורכב מבעלי עסקים, סטודנטים, חיילים, ציירים ,אומנים מקצועיים לצד אמנים חובבים, ילדים ונוער. כדי לחזק את המחויבות שלנו לקהל לקוחותינו פיתחנו מועדון לקוחות אשר מקנה הטבות ייחודיות והנחות לחברים בו. 
שאיפתנו היא לשרת את קהל לקוחותינו בצורה הטובה ביותר, תוך יכולת לתת מענה לצרכים מיוחדים ברמת הלקוח הבודד. 

אני מאמין

ברשת אנו מקפידים על מתן שירות מקצועי ואדיב לקהל לקוחותינו, תוך השתדלות לתת מענה לכול לקוח ולהתאים את המוצר לצרכיו.צוות החנויות מכיר לעומק את מגוון המוצרים ובעל ידע עשיר בתחומי העיסוק השונים של החנות.חלק ניכר מתפיסת עולמנו היא לדאוג לרצות ולהמציא פתרונות מתאימים עבור דרישות ספציפיות של קהל לקוחותינו תוך טיפול אישי ומסור.